Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Триває гуманітарна робота у Прудянському старостинському окрузі

Новини
04.11.2022

Прудянка, Цупівка, Шаповалівка – це найбільш зруйновані населені пункти Дергачівщини, де не залишилося жодних вцілілих адмінбудівель, об’єктів цивільної та критичної інфраструктури, а деякі вулиці перетворені російською артилерією в руїни. Однак, зараз у цих селищах і селах загалом залишається 65 осіб з понад 2 000, які жили тут до війни.

Місцевий староста Євген М’ячиков щодня доставляє сюди будівельні матеріали у вигляді дерев’яного бруса, ДВП і тентів для покрівель, щоб люди могли хоча б якось привести до ладу свої будинки напередодні зими, а волонтерські організації допомагають з продовольством, ліками, гігієнічними товарами.

Робітники Укрзалізниці та Служби автомобільних доріг Харківської області ремонтують транспортні магістралі, які йдуть через Прудянку та Цупівку на Козачу Лопань. Однак ми закликаємо громадян не повертатись сюди на постійне проживання зараз, бо через значні руйнування перспектив відновлення газо- та електропостачання найближчими місяцями немає.

Дякуємо за розуміння! Тримаймося разом!

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше