Термінове звернення начальника Дергачівської МВА Вячеслава Задоренка

22.03.2024

⚡️Шановні громадяни! У зв’язку з масованим ворожим обстрілом об'єктів енергетичної інфраструктури інформую про поточну ситуацію на Дергачівщині!

⚠️ Електропостачання відсутнє у всіх населених пунктах громади, терміни відновлення встановити поки що неможливо. Мобільний зв’язок працює зі значними перебоями, тому рекомендую використовувати функцію національного роумінгу, або, у випадку повної відсутності зв’язку, можете зарядити свої гаджети і скористатися доступом до інтернету у пунктах незламності та пунктах обігріву.

Пункти незламності облаштовані за наступними адресами:
🔸 м. Дергачі, вул. 1 Травня, 4, на базі стаціонару Дергачівської центральної лікарні;
🔸 м. Дергачі, пров. Панфілова, 8, на базі 53-го Державного пожежно-рятувального посту;
🔸 смт Козача Лопань, пл. Центральна, 11, на базі 63-го Державного пожежно-рятувального посту.

Пункти обігріву знаходяться за наступними адресами:
1️⃣ м. Дергачі, вул. Садова, 8-З (ФОК «ЗЕВС»);
2️⃣ м. Дергачі, вул. Центральна, 1-У (Дергачівська початкова школа (НВК) №1);
3️⃣ м. Дергачі, вул. Золочівський шлях, 58 (Дергачівський ліцей №1);
4️⃣ м. Дергачі, пл. Перемоги, 18 (Дергачівський гуманітарний центр);
5️⃣ у старостинських округах пункти обігріву працюють на базі місцевих адміністрацій.

🟢 Пункти незламності працюють цілодобово, пункти обігріву № 1, 2, 3 теж, інші – до 20:00. Якщо плануєте залишатись у цілодобових пунктах обігріву на ніч, прийдіть туди і запишіться до 20:00, щоб працівники змогли підготувати для вас спальні місця.

🔵 До відновлення стабільної електроенергії централізоване міське водопостачання запускатиметься від генераторів за графіком: з 6:00 до 8:00, з 13:00 до 15:00, з 19:00 до 21:00. Обов’язково враховуйте це та запасайтеся водою!

🚍 Автобусні маршрути, які діють на території громади, працюватимуть за графіком: https://gortransport.kharkov.ua/bus/suburban/stops/17/shedule 👈

🚆 Залізничне сполучення працюватиме на дизельній тязі за графіком: https://www.pz.gov.ua/prig/pr.html 👈

❗️Обов’язково зберігайте цю інформацію, щоб мати доступ до неї за будь-яких обставин.

Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко