Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сьогодні з робочим візитом Дергачівську громаду відвідав заступник начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова Михайло Харнам

Новини
04.11.2023

Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко разом з паном Харнамом та першим заступником Костянтином Лизловим оглянули хід аварійно-відновлювальних робіт Центру первинної медико-санітарної допомоги, а також 17-ти багатоквартирних будинків на вулиці 23 Серпня та Центральній у Дергачах.

Нагадуємо, що ці об’єкти відновлюються за рахунок фонду ліквідації наслідків збройної агресії та бюджету громади. На території Центру первинної медико-санітарної допомоги відбувається кладка стін та облаштування комунікацій. У багатоквартирних будинках на вулицях Центральній та 23 Серпня завершуються ремонти покрівель, триває облаштування фасадів та під’їздів.

Щиро вдячні Харківській обласній військовій адміністрації за суттєву підтримку та допомогу у відбудові Дергачівської громади! Працюємо далі! 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше