Сьогодні з робочим візитом Дергачівську громаду відвідав заступник начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова Михайло Харнам
Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко разом з паном Харнамом та першим заступником Костянтином Лизловим оглянули хід аварійно-відновлювальних робіт Центру первинної медико-санітарної допомоги, а також 17-ти багатоквартирних будинків на вулиці 23 Серпня та Центральній у Дергачах.
Нагадуємо, що ці об’єкти відновлюються за рахунок фонду ліквідації наслідків збройної агресії та бюджету громади. На території Центру первинної медико-санітарної допомоги відбувається кладка стін та облаштування комунікацій. У багатоквартирних будинках на вулицях Центральній та 23 Серпня завершуються ремонти покрівель, триває облаштування фасадів та під’їздів.
Щиро вдячні Харківській обласній військовій адміністрації за суттєву підтримку та допомогу у відбудові Дергачівської громади! Працюємо далі!
![](/storage/news/galleries/3130a5fb70db195c5e5abebaddb358aa.jpg)
![](/storage/news/galleries/543744a970a409aa2da123a4e96cc8f4.jpg)
![](/storage/news/galleries/c3f390d4725a5c75cf0119ecb8e58bbc.jpg)
![](/storage/news/galleries/7de91d9d3137e9e03948d9274f9383db.jpg)
![](/storage/news/galleries/60fe49c404a00c02b1c9e44cbb7c7f62.jpg)
![](/storage/news/galleries/424bb9fa433cace561cf52c787a4edc9.jpg)
![](/storage/news/galleries/8cb3fdab4481497ed2549e76a3655e0a.jpg)