Сьогодні вперше за шість з половиною місяців пенсіонери з Козачої Лопані отримали пенсійні виплати готівкою
💰 Сьогодні вперше за шість з половиною місяців пенсіонери з Козачої Лопані отримали пенсійні виплати готівкою. Також виплата готівкових пенсійних коштів відбулась у прилеглих до міста Дергачі села: Ємцях, Замірцях, Лещенках, Білашах, Шовкоплясах та у Семенівці.
Я щиро вдячний керівництву і працівникам Укрпошти, які забезпечили виплату коштів нашим пенсіонерам, а також представникам Харківського прикордонного загону ДПСУ за забезпечення супроводу та охорони листоношам! 🤝
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/a202124b3041cd4427bee75efe276d8a.jpeg)
![](/storage/news/galleries/caccc8b28294cacdd41b5b0eda80471b.jpeg)
![](/storage/news/galleries/05a57daec6df3d1f0c49eb79b7d3d2cb.jpeg)
![](/storage/news/galleries/24c0d85fe200b37111354f97ea21c41c.jpeg)