Сьогодні в межах реалізації Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) Дергачівська громада отримала новий сміттєвоз
🚛 Сьогодні в межах реалізації Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), яка підтримується неурядовою організацією «Global Communities» та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку «USAID» Дергачівська громада отримала новий сміттєвоз.
Цей транспортний засіб буде передано дергачівським комунальникам, які використовуватимуть його для покращення благоустрою та підтримки чистоти у нашій громаді.
Нагадуємо, що внаслідок збройної агресії рф Дергачівщина втратила значну частину комунальної техніки, яка обслуговувала громаду. Кожна нова одиниця техніки в автопарку - це важливий внесок у покращення життя для наших людей!
Щиро вдячні міжнародним організаціям, українським волонтерам та громадським діячам, які пліч-о-пліч з нами допомагають створювати комфортні умови для мешканців нашої громади!
![](/storage/news/galleries/9e86f050704b7cc42a5cf82dd047803a.jpg)
![](/storage/news/galleries/479d86cd123d5061d8b0a8d791f42344.jpg)
![](/storage/news/galleries/d8f7d1ad575c2e809a3063f3536260c8.jpg)