Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сьогодні в межах реалізації Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) Дергачівська громада отримала новий сміттєвоз

Новини
31.10.2023

🚛 Сьогодні в межах реалізації Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), яка підтримується неурядовою організацією «Global Communities» та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку «USAID» Дергачівська громада отримала новий сміттєвоз.

Цей транспортний засіб буде передано дергачівським комунальникам, які використовуватимуть його для покращення благоустрою та підтримки чистоти у нашій громаді.

Нагадуємо, що внаслідок збройної агресії рф Дергачівщина втратила значну частину комунальної техніки, яка обслуговувала громаду. Кожна нова одиниця техніки в автопарку - це важливий внесок у покращення життя для наших людей!

Щиро вдячні міжнародним організаціям, українським волонтерам та громадським діячам, які пліч-о-пліч з нами допомагають створювати комфортні умови для мешканців нашої громади!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше