Сьогодні підписано меморандум про співпрацю з міжнародним благодійним фондом "Сейвд", який допомагатиме в організації комфортного та безпечного освітнього простору у Дергачах
Меморандум передбачає співпрацю Дергачівської міської військової адміністрації з благодійниками у забезпеченні безпечного освітнього простору у двох бомбосховищах нашого міста належним устаткуванням, а саме меблями та технічними засобами для навчання.
Про перебіг та завершення робіт ми обов’язково проінформуємо вас на наших офіційних сторінках.
Щиро дякуємо благодійникам за суттєву допомогу у покращенні умов навчання та відпочинку для дітей Дергачівщини! 🤝
![](/storage/news/galleries/6095e33c219c1f4308c92d7ae00ed02d.jpeg)
![](/storage/news/galleries/465bf33e8c166d6122ca519638f84860.jpeg)