Сьогодні підписано меморандум про співпрацю з гуманітарною організацією "ACTED", яка допомагає у відновленні приватних домоволодінь у Дергачівській громаді

18.08.2023

Сьогодні підписали меморандум про співпрацю з гуманітарною організацією "ACTED", яка допомагає у відновленні приватних домоволодінь у Дергачівській громаді 🏠

Меморандум передбачає співпрацю Дергачівської міської військової адміністрації з представниками "ACTED" у проведенні аварійно-ремонтних робіт - встановлення вікон та ремонту покрівлі пошкоджених (не зруйнованих) приватних домоволодінь, власники яких відносяться до соціально вразливих категорій населення, а також осіб, які не мають можливості зареєструватися у державній програмі єВідновлення.

Представники "ACTED" є справжніми друзями нашої громади. За їхнього сприяння у Дергачах здійснювалась одна з перших реєстрацій на фінансову допомогу, а також станом на серпень 2023 року волонтерами доставлено та встановлено 1115 вікон у 305 домоволодіннях у Дергачах, 373 вікна у 93 будинках у Слатиному.

Впевнений, що цей меморандум допоможе пришвидшити процес відновлення та зробити нашу громаду ще кращою!

Про порядок реєстрації домоволодінь, перебіг та завершення робіт ми проінформуємо вас на наших офіційних сторінках.

Щиро дякую благодійникам за суттєву допомогу у відновленні Дергачівщини! 🤝

Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко