10.08.2023

Сьогодні під головуванням заступника міського голови Олександра Туренка відбулось чергове засідання штабу підготовки до опалювального сезону 2023-2024 років 🛠

📢 Присутні на засіданні керівники комунальних підприємств громади, представники АТ "Харківобленерго" та Дергачівського УЕГГ Харківської філії ТОВ "ГРМУ" доповіли про стан підготовки об'єктів критичної та соціальної структури до опалювального сезону, а також про нагальні проблеми та темпи відновлення Дергачівської громади.

🏢 Зробивши висновки із минулорічної ситуації, коли енергетична система України регулярно зазнавала пошкоджень внаслідок російських обстрілів, на засіданні представників штабу ще раз було наголошено на постійному контролі запасів палива, наявності генераторів та їх технічного стану у закладах медицини, середньої та дошкільної освіти. Наразі проведено огляд комунальних закладів на наявність проблем у системі теплопостачання, виявлені недоліки вже вирішуються. У найближчий час також проводитимуться роботи з встановлення вікон у Безруківському та Русько-Лозівському ліцеях.

⚡️ Важливим питанням залишається стан та темпи відновлення системи електромережі у громаді. Працівниками АТ "Харківобленерго" проводяться роботи у Прудянці, Цупівці та Руській Лозовій. Триває підготовка до встановлення високовольтних опор у Дубівці та Питомнику, що дозволить планово перейти до відновлення електроенергії у населених пунктах Токарівського та Проходівського старостинських округів. Робота фахівців ускладнюється постійною загрозою ворожих обстрілів. Станом на серпень 2023 року у громаді без електрики залишається 5914 домогосподарств.

⚙️ Представниками Дергачівського УЕГГ Харківської філії ТОВ "ГРМУ" проводяться планові роботи на тих ділянках деокупованих територій, де це дозволяє мінна безпека. За сприяння Дергачівської міської ради збільшено кількість робочих груп газовиків у громаді, що дозволить пришвидшити темпи відновлення.

Працюємо далі! 🇺🇦