Сьогодні під головуванням заступника міського голови Олександра Туренка відбулась робоча зустріч з представниками громадської організації «Данська рада у справах біженців / DRC» щодо відновлення житлового фонду Дергачівщини
Зараз «DRC» здійснюють відновлювальні роботи у Дергачах та прилеглих до міста населених пунктах. Станом на 21 березня у процесі ремонту знаходиться 68 пошкоджених приватних домогосподарств, 101 домогосподарство вже відновлено.
Головною темою сьогоднішньою зустрічі стала систематизація та прийняття нових заявок у роботу. За попередньою домовленістю благодійники готові додатково відновити до 150 об'єктів з легким та середнім ступенем пошкодження. Дергачівська міська рада надасть благодійникам перелік таких об’єктів, а благодійники оберуть ті, які підходять під їхню програму відновлення.
Шановні представники Данської ради у справах біженців! Щиро дякуємо за вашу суттєву підтримку у відновленні Дергачівщини! Працюємо далі!
![](/storage/news/galleries/b8d5b0953ad2f1728fb4afab8b97a8f7.jpg)
![](/storage/news/galleries/fb26d068c85d4234539467ba13538e64.jpg)
![](/storage/news/galleries/4c1211fc7adad698ee87042615a931b8.jpg)
![](/storage/news/galleries/57adfa6101d807e55080a552c0dd6ac4.jpg)