Сьогодні начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко привітав з 97-м днем народження одного з найстарших мешканців Дергачів, ветерана Другої світової війни Павла Івановича Бугая

20.11.2023

У минулому Павло Бугай пережив страшні випробування Другої світової війни. У віці 16 років чоловік вирушив на фронт, брав участь у звільненні Білорусі та Польщі, а також у битві за Берлін. Його відвага та заслуги були відзначені численними нагородами, медалями і орденами. На жаль, літньому чоловікові знову прийшлось переживати страхіття війни, розв'язаною росіянами, але Павло Іванович зберігає спокій та вірить у щасливе майбутнє України.

На даний момент Павло Іванович проходить стаціонарне лікування у Дергачівській центральній лікарні. Начальника Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко разом з головою Дергачівської громадської організації ветеранів України Сергієм Остапенком та директором Дергачівської центральної лікарні Світланою Бережною від чистого серця привітали Павла Івановича з днем народження, а також побажали йому міцного здоров'я, сил, щастя та оптимізму.