15.01.2024

Інноваційний безпечний простір заплановано відкрити на базі одного з навчальних закладів міста, площа укриття якого становить понад 450 м2. Тому новий простір стане найбільшою безпечною територією для навчання та активного відпочинку молоді у Дергачівській громаді.

Облаштування цього укриття – це четвертий проєкт, реалізований Дергачівською міською радою спільно з нашими друзями з «CodeIT for life», і п'ятий у громаді загалом. У цьому безпечному просторі проходитимуть позаосвітні заходи, психологічно-реабілітаційні тренінги, а також різноманітні майстер-класи, під час яких діти та підлітки зможуть розвивати свої таланти.

Щиро дякуємо Олексію Холоденку та команді «CodeIT for life» за вагому підтримку маленьких дергачівців!

Офіційне відкриття нового простору відбудеться на початку лютого, про що ми повідомимо на наших сторінках у соцмережах.

Працюємо далі!