Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сьогодні на території Дергачівської громади відкрито два пункти обігріву

Новини
26.11.2022
 
⚡️Сьогодні на території Дергачівської громади відкрито два пункти обігріву, де у випадку довготривалої відсутності електроенергії місцеві мешканці зможуть зігрітись, отримати теплі напої та підзарядити гаджети.
 
🔹 Перший пункт знаходиться за адресою: м. Дергачі, пл. Перемоги, 20. Він працюватиме не лише як пункт обігріву, а й як бомбосховище з кімнатою психологічної реабілітації.
 
Голова Дергачівської військадміністрації Вячеслав Задоренко висловлює безмежну вдячність громадському формуванню Капеланський Патруль та волонтерській організації Frontline за технічну підготовку та облаштування такого затишного місця!
 
🔹 Другий пункт облаштовано на базі Дергачівського ліцею №2 за адресою: м. Дергачі, вул. Садова, 6. Тут теж є усі необхідні умови на випадок надзвичайних ситуацій.
Щодо повного переліку діючих пунктів обігріву на Дергачівщині ми обов'язково проінформуємо вас згодом.
 
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше