Сьогодні на Дергачівщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2023

Пам'ятний день вшанування ліквідаторів щорічно відзначається 14 грудня. Саме цього дня у 1986-му році було офіційно повідомлено про завершення будівництва і прийняття в експлуатацію саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цим завершився головний етап ліквідації наслідків аварії.

У Дергачівській громаді традиційно вшановують пам’ять загиблих ліквідаторів-чорнобильців, наших земляків, біля пам’ятного монумента на подвір’ї Дергачівського ліцею №3.

Вічна пам’ять загиблим ліквідаторам аварії на ЧАЕС! Міцного здоров’я живим героям, які врятували Україну та світ від ядерної біди!