Сьогодні міська рада спільно з нашими постійними партнерами з волонтерського логістичного центру «ХАБ ВОКЗАЛ» здійснила чергову доставку гуманітарної продукції до селища Слатине
Сьогодні міська рада спільно з нашими постійними партнерами з волонтерського логістичного центру «ХАБ ВОКЗАЛ» здійснила чергову доставку гуманітарної продукції до селища Слатине, яке з першого дня знаходиться під постійними ворожими обстрілами.
Ми щиро вдячні координаторам ХАБу ВОКЗАЛ Яні Білецькій, Сергію Овсяннікову, Миколі Благовестову, а також донорам цієї допомоги – міжнародній організації «Лікарі без кордонів» – за систематичну допомогу Дергачівщині! 🤝🇺🇦
![](/storage/news/galleries/da174f7457c394663ec7cd7c3ee199e6.jpg)
![](/storage/news/galleries/10a551e2caeb2414198efd582cf9268d.jpg)
![](/storage/news/galleries/aab51a65a52944f84e5fde11d31a9749.jpg)
![](/storage/news/galleries/28ce72206f727c9564357e4d26654d9e.jpg)
![](/storage/news/galleries/2090a91cc6df0c35c60b50516707bab4.jpg)
![](/storage/news/galleries/3239023d082c171ae6ee89ff054787eb.jpg)
![](/storage/news/galleries/5880059bf479b7ca97c24eb53b4f1f39.jpg)
![](/storage/news/galleries/f134b29f68bc8dedc0514330c4f5b1f7.jpg)