Сьогодні ми святкуємо визначний день, який назавжди увійшов в історію Дергачівської громади як результат нашої спільної боротьби за незалежність і суверенітет України!
Сьогодні ми святкуємо визначний день, який назавжди увійшов в історію Дергачівської громади як результат нашої спільної боротьби за незалежність і суверенітет України!
Рівно рік тому – 11 вересня 2022-го року – Дергачівщина була звільнена від російських окупантів. Це стало можливим завдяки героїзму наших воїнів, чіткій координації дій між підрозділами Сил оборони України і партизанського руху опору, завдяки невтомній праці волонтерів, рятівників, медиків, комунальників, енергетиків, газовиків, працівників адміністрації та усіх небайдужих людей, які сьогодні своїми діями продовжують наближати перемогу.
Шановні мешканці Дергачівщини! Я щиро вітаю усіх вас з річницею звільнення нашої громади! Невимовна радість цього свята поєднується з гірким смутком скорботи за тими, хто віддав своє життя у боротьбі за нашу свободу.
З нагоди річниці визволення Дергачівської громади від російських окупантів ми поклали квіти та схилили голови над загиблими захисниками України біля меморіальних знаків прикордонникам і тероборонівцям у селі Дементіївка, де минулого року протягом декількох місяців точилися жорсткі бої.
Також у Дергачах ми відзначили почесними медалями тих, хто з перших днів війни працював на благо громади, хто воював, партизанив, волонтерив і робив усе можливе, щоб Дергачівщина стала вільною.
Друзі! Я дякую усім вам за велику любов до України! Спільними діями та наполегливою працею ми довели, що Дергачівщина була, є і буде незламним щитом оборони Харкова!
Слава Україні! Слава Дергачівщині!
Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/da24a024d027fd38f63a1a49dfb0062f.jpg)
![](/storage/news/galleries/cf1b74a207de3973866c6bc70866b0cd.jpg)
![](/storage/news/galleries/51089a3f9837bc815fe4fa95781b77ee.jpg)
![](/storage/news/galleries/c31826abdac1e939998971924b085f52.jpg)
![](/storage/news/galleries/c9d11db8aeec93c2a1fcfa85bf13b9a1.jpg)
![](/storage/news/galleries/34ddaef31e1349435f2887c304206a2c.jpg)
![](/storage/news/galleries/37a78b019113b3289cc49c526424e2a2.jpg)
![](/storage/news/galleries/7af853ac82eb1058443b9b7af560c16a.jpg)
![](/storage/news/galleries/231170878af5e3fbe635fe9b3282e273.jpg)