Сьогодні Дергачівську громаду відвідав начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов

12.04.2023

На спільній нараді під головуванням Олега Васильовича за участі моїх заступників, керівників силових органів, ДСНС, Харківобленерго і Харківгазу ми обговорили актуальні питання щодо відбудови громади, відновлення інфраструктури, соціальної підтримки населення та посилення правопорядку.

Цього року згідно з Програмою благоустрою Дергачівської міської ради ми плануємо розпочати оновлення міського середовища, яке передбачає часткову заміну магістральних водопровідних труб, облаштування придорожньої території, пішохідних зон, реконструкцію Привокзальної площі, а також перебудову площі 1 Травня, де планується створення Алеї Слави загиблих захисників України. Сьогодні разом з очільником Харківської області ми проінспектували деякі з цих об’єктів. Пан Синєгубов повністю підтримав наші ініціативи та пообіцяв надати підтримку у їх реалізації, наскільки це можливо за наявних ресурсів.

Щиро дякую Харківській обласній військовій адміністрації за конструктивну співпрацю у вирішенні нагальних проблем та за гуманітарну підтримку мешканців Дергачівщини! Разом переможемо! 🤝🇺🇦

Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко