Сьогодні Дергачівську громаду відвідав начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов
На спільній нараді під головуванням Олега Васильовича за участі моїх заступників, керівників силових органів, ДСНС, Харківобленерго і Харківгазу ми обговорили актуальні питання щодо відбудови громади, відновлення інфраструктури, соціальної підтримки населення та посилення правопорядку.
Цього року згідно з Програмою благоустрою Дергачівської міської ради ми плануємо розпочати оновлення міського середовища, яке передбачає часткову заміну магістральних водопровідних труб, облаштування придорожньої території, пішохідних зон, реконструкцію Привокзальної площі, а також перебудову площі 1 Травня, де планується створення Алеї Слави загиблих захисників України. Сьогодні разом з очільником Харківської області ми проінспектували деякі з цих об’єктів. Пан Синєгубов повністю підтримав наші ініціативи та пообіцяв надати підтримку у їх реалізації, наскільки це можливо за наявних ресурсів.
Щиро дякую Харківській обласній військовій адміністрації за конструктивну співпрацю у вирішенні нагальних проблем та за гуманітарну підтримку мешканців Дергачівщини! Разом переможемо! 🤝🇺🇦
Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/024784e54f4d89e0a3ff49d9d1ba5bbe.jpg)
![](/storage/news/galleries/b3ee723e757f727916ff838a02d9ef50.jpg)
![](/storage/news/galleries/1866843b9d1c2ec0d2d318e0d4385e93.jpg)
![](/storage/news/galleries/cd778be49c9011db181fbd1a2d787d0e.jpg)
![](/storage/news/galleries/b44ebea52579ebcaa86b28a892ba7127.jpg)