Сьогодні Дергачівську громаду відвідали перший заступник голови Харківської ОВА Олександр Скакун та в.о. голови Харківської РВА Володимир Усов
Новини
Міський голова Вячеслав Задоренко обговорив з керівництвом області та району питання гуманітарного характеру. Також представники влади опрацювали можливість відновлення газопостачання і електроенергії на підконтрольній Україні частині Дергачівщини.
Ми будемо поступово інформувати вас щодо конкретних кроків реалізації опрацьованих завдань.