Сьогодні Дергачівська центральна лікарня отримала вже третю партію медикаментів із Закарпаття!
Ці ліки дуже потрібні нашим стаціонарним хворим, а також місцевим мешканцям, які щодня звертаються до нас з проханням про допомогу.
Висловлюємо неймовірну вдячність директору Комітету медичної допомоги в Закарпатті Наталії Кабацій, голові Благодійного фонду Сергія Жадана Ірині Куніциній, письменнику Андрію Любці, очільнику нашої громади Вячеславу Задоренку, його раднику Євгену Котенку, а також усім членам благодійних організацій і волонтерам, які допомагали формувати, пакувати і доставляти ці вантажі до нашого міста.
Ви усі – дивовижні! 👍
Дякуємо, що допомагаєте рятувати дергачівців! 💙💛
Дергачівська центральна лікарня на Facebook
![](/storage/news/galleries/e338f3719bc76de39d084583450c59ad.jpg)
![](/storage/news/galleries/2f5ea91356f3dc6c833cbe29f8f1a34b.jpg)
![](/storage/news/galleries/b25deb5f2a394165a752cc391b1bb0c9.jpg)
![](/storage/news/galleries/fc40c2efb0d66b7cfc92a9e55238a2c3.jpg)
![](/storage/news/galleries/15dc795dac083a4da3f683d1f8420317.jpg)