Сьогодні Дергачівська громада попрощалася із Семеном Мальцевим, бойовим медиком 53-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України

10.09.2023

Семен Мальцев народився у 1969-му році на Луганщині, де навчався і прожив більшу частину свого життя. У 1988-1989 роках приймав участь у війні в Афганістані, після чого закінчив ХНТУСГ імені Петра Василенка і більше 30-ти років викладав у СПТУ № 114 у селі Хомівка Сватівського району Луганської області.

Напередодні повномасштабного вторгнення рф на територію України Семен разом з родиною переїхав до міста Дергачі, а з жовтня 2022-го року вступив до лав ЗСУ; брав участь в боях за Бахмут, тримав оборону Авдіївки.

Внаслідок бойових дій 5 вересня український захисник отримав тяжкі поранення. Лікарі зробили усе можливе, але, на жаль, врятувати життя Семена не вдалося. Його серце зупинилося 8 вересня 2023 року.

Семен Мальцев був щирою, відкритою людиною, люблячим батьком та гідним чоловіком. Захисника поховали на Алеї Слави Семенського кладовища у Дергачах. У нього залишилась дружина Тетяна, сестра Людмила, доньки Анастасія та Поліна.

Щиро співчуваю рідним та близьким героя з приводу непоправної втрати! Ми завжди пам’ятатимемо твій подвиг, друже! Нехай Господня ласка подарує спокій твоїй душі у Царстві Небесному! 🕯