Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сьогодні, 8 квітня, міський голова Вячеслав Задоренко ознайомився з роботою підприємства “АВВ-100”

Новини
08.04.2021

Очільник Дергачівської громади познайомився та поспілкувався з висококваліфікованим персоналом – послідовниками і небайдужими спадкоємцями загальнокорисної справи, започаткованої колись нашими відомими земляками, які зберегли та розвинули виробництво бджільницького обладнання.

З 2009 року за якістю та продуктивністю виробництва "АВВ-100" знаходиться на рівні світових стандартів. Директор підприємства Володимир Руденко провів екскурсію цехами, ознайомив з технологічними процесами виготовлення продукції, яка широко відома у 29 країнах світу.

Відвідали кімнату-музей двох поколінь Ломакіних, де зберігаються артефакти діяльності відомої дергачівської династії, зокрема іменні медалі, одна з яких присвячена 400-річчю відкриття Колумбом Америки, інша - подарована Міністерством сільського господарства і державного майна.

"АВВ-100" – це традиції і досвід, слава і гордість рідного краю. Я побачив живий приклад високих технологій, рівня культури виробництва, ставлення до своїх працівників, які забезпечені всім необхідним – зарплатами, умовами праці. На підприємстві створені робочі місця для 160 мешканців громади. Робочі місця – надходження в бюджет громади – підтримка економіки і розвиток громади. Переконуємо і пояснюємо, якщо бізнес офіційно працює та сплачує податки, то ми йдемо назустріч і допомагаємо, підтримуємо. В результаті прозорої комунікації та підтримки один одного виграють всі – і бізнес, і влада, і жителі громади", - зазначив Вячеслав Задоренко.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше