Сьогодні, 6 червня, свій День народження святкує народний депутат України Юлія Олександрівна Світлична.

06.06.2021
Дергачівська міська рада щиро вітає Юлію Олександрівну з особистим святом!
Ваші професійні та особисті якості стали взірцем для політиків усіх рівнів. Зичимо Вам, Юліє Олександрівно, успіхів у починаннях на благо українського народу, нових кар'єрних здобутків, сімейного щастя, найміцнішого здоров'я, достатку та добробуту Вам і Вашим близьким.

З повагою та найкращими побажаннями,
міський голова Вячеслав Задоренко
депутат обласної ради Євген Шатохін