Сьогодні, 17 червня, напередодні Дня медичного працівника у міському Будинку культури відбулися урочистості за участі міського голови Вячеслава Задоренка, голови обласної ради Артура Товмасяна та інших почесних гостей.
Новини
![](http://dermiskrada.dosvit.org.ua/storage/news/article/7fa23dc228b1b24546aebad129b6dc2c.jpg)
За ініціативи Вячеслава Задоренка та підтримки депутатів Дергачівської міської ради кращі медики громади заохочені грошовими преміями, нагороджені почесними грамотами і подяками.
Місцеві народні колективи та солісти-музиканти привітали медиків громади святковим концертом.
"Шановні медпрацівники, ви ведете нас по життю від народження. Ви справжні герої, бо робите неможливе в той час, коли це найбільш необхідно.
Ми цінуємо це і намагатимемося підтримувати вас усіма силами. Низький уклін вам і велика дяка за кожне врятоване життя! Зі святом!" - зазначив у святковому привітанні Вячеслав Задоренко.
![](/storage/news/galleries/da933af731652b1e612e2f21d4db518a.jpg)
![](/storage/news/galleries/0760791d6fc96b9e05b6ea3e1f596b0f.jpg)
![](/storage/news/galleries/76ee749b43bd22e6a9c7181695d7bdd1.jpg)
![](/storage/news/galleries/ed403712eeb40c6c078c11fddf2edaab.jpg)
![](/storage/news/galleries/84a841fc20a7ddcf01d872ba2c829eb8.jpg)
![](/storage/news/galleries/20c7cde2a73acdaef97c4e328ea1f7ac.jpg)
![](/storage/news/galleries/859adfc49ff3ed9e1add0de418878d09.jpg)
![](/storage/news/galleries/fc41aca96850e07d0a1cad76fb810445.jpg)
![](/storage/news/galleries/2050f89a56b49771eb928621c9d07576.jpg)