Сьогодні 11 сімей з Прудянського старостинського округу підписали договори приймання у власність модульних будинків, встановлених за сприяння благодійного фонду «До України з любов’ю»
Домівки цих родин були повністю знищені внаслідок російської агресії. Тепер вони офіційно отримали нові, де зможуть облаштовувати власний побут, створюючи величезну надію на повернення повноцінного життя до зруйнованих Прудянки і Цупівки.
Станом на сьогоднішній день у Прудянці, Цупівці та Слатиному загалом встановлено вже 44 модульних будинки. У кожній такій оселі в залежності від кількості членів родини є одна, дві або три спальних кімнати з меблями, душова, санвузол, кухня з витяжкою та необхідним приладдям тощо.
Нагадаю, що цей проєкт реалізується благодійним фондом «До України з любов’ю» спільно з Дергачівською військовою адміністрацією завдяки потужній підтримці наших мешканців сім’ями зі Сполучених Штатів Америки, які долучаються до системи донорства, обираючи на сайті фонду українську родину, якій бажають допомогти, і купляють для неї модульний будинок.
Велика шана благодійникам та небайдужим американцям! Разом до перемоги!
Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/19a5e3a2060d000d75bc7c2ff091df99.jpg)
![](/storage/news/galleries/db54d874e0ae4f9b0a0b9a39c7d1d309.jpg)
![](/storage/news/galleries/3e7ec937162a02d923519051428252a8.jpg)
![](/storage/news/galleries/a4fcf5d68127daa058856c159e6611ee.jpg)
![](/storage/news/galleries/c37e2cfa0478f5c39265a929f85360b3.jpg)
![](/storage/news/galleries/91fc04b66bd19b0e8d243329df944f25.jpg)
![](/storage/news/galleries/1554a0390f6b0ac21c614048853d0849.jpg)
![](/storage/news/galleries/ad5e64ae9f28ce95d79dc8405ef8a659.jpg)
![](/storage/news/galleries/ed81092755dbbbe84c7ded78a16baaa2.jpg)