Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони Дергачівської громади!

17.09.2021
Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем рятівника України!
На вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашої громади!
Вдячні кожному з вас за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з надзвичайними ситуаціями та готовність завжди прийти на допомогу.
Бажаємо всім, хто присвятив своє життя професії рятувальника, міцного здоров’я, добробуту, успіхів у сповненій тривог службі, нових сил і натхнення у щоденній праці!

Зі щирими вітаннями,
Дергачівський міський голова