Шановні мешканці Прудянського округу!

Анонс події
23.02.2022
2 березня з 10:00 до 12:00 в адміністративній будівлі за адресою селище Прудянка, вулиця Магістральна, 2 (колишня сільрада) відбудеться виїзний прийом громадян депутатом обласної ради і першим заступником Дергачівського міського голови Євгеном Шатохіним за участі секретаря Дергачівської міської ради Світлани Кучеренко та керуючого справами виконавчого комітету ради Таміли Остропілець.

ЯКЩО МАЄТЕ ОСОБИСТІ ЧИ ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ ВАШОГО СТАРОСТАТУ, ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧАТИСЯ ДО ПРИЙОМУ!

Попередній запис за телефонами: 380576331143 або 380576351224