01.08.2023

Шановні мешканці Дергачівської громади! Нагадуємо, що у громаді реалізується державна програма з фінансової допомоги власникам пошкодженого майна єВідновлення 👷🏢

Інформуємо вас про порядок реєстрації на допомогу, а також як витратити компенсаційні кошти на будівельні матеріали та послуги з ремонту домоволодіння.

🔹 До вашої уваги покроковий порядок реєстрації на програму єВідновлення:

1. подати інформаційне повідомлення про пошкоджене майно через Дію (якщо ще не подане);
2. відкрити картку єВідновлення у банках-партнерах;
3. додати заяву на компенсацію через Дію;
4. допустити комісію місцевої ради до обстеження майна та надати їй підтверджуючі документи (на пільгу та право власності).

❗️ Після проходження перелічених етапів реєстрації та отримання компенсаційних коштів на банківський рахунок – ви, як власник пошкодженого майна, маєте право використати кошти на будівельні матеріали та послуги у магазинах-учасниках програми єВідновлення протягом 12 місяців з моменту зарахування коштів.

📋 З повним переліком магазинів-учасників програми єВідновлення можна ознайомитись за посиланням 👈

Перейшовши за посиланням, ви маєте змогу сортувати надавачів будівельних послуг за наступними критеріями:

🔸 послуга або магазин;
🔸 офлайн або онлайн;
🔸 категорія робіт (покрівля, плитка, стеля, фасадні роботи, тощо);
🔸 локація (область, район, населений пункт).

🛑 Зверніть увагу, що у разі отримання інформації, зокрема від правоохоронних органів, про порушення суб’єктом господарювання умов, визначених Порядком Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 р. №381 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/381-2023-%D0%BF#Text) про надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф, з використанням електронної публічної послуги єВідновлення, Міністерство цифрової трансформації залишає за собою право блокувати участь у наданні допомоги для таких суб’єктів господарювання.