Шановні мешканці Дергачівської громади! До вашої уваги пам'ятки та рекомендації щодо запобігання розповсюдження гострих кишкових інфекцій
Корисна інформація
![](/storage/news/galleries/6fb9d16bf79a399818a361ac555c2b18.jpg)
![](/storage/news/galleries/8d0cf878ddc1d18d628596c0dc6af032.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше