Шановні мешканці Безруківського старостату!

Анонс події
18.07.2021
21 липня з 12:00 до 14:00 в актовій залі адміністративної будівлі за адресою вул. Шевченка, 2 відбудуться загальні збори жителів старостату за участі першого заступника Дергачівського міського голови, депутата обласної ради Євгена Шатохіна, секретаря Дергачівської міської ради Світлани Кучеренко, секретаря виконавчого комітету ради Таміли Остропілець, старости Безруківського округу Володимира Мицая.
На порядку денному наступні питання:
? Вибори голів вуличних комітетів села Безруки.
? Звіт про виконану роботу старости Володимира Мицая за І півріччя 2021 року.
? Інше (обговорення нагальних питань з керівництвом Дергачівської громади).
До участі у громадських зборах запрошуються усі мешканці Безруків!
Пам’ятайте, що майбутнє села залежить від думки кожного жителя!