Шановні громадяни! Згідно розпорядження голови Харківської ОВА «Про введення тимчасових обмежень на території Харківської області на період 08 – 09 травня 2022 року» закликаємо вас дотримуватись вказаних правил у ці святкові дні!

08.05.2022

🚫Не відвідуйте місця вшанування загиблих під час Другої світової війни!

🚫Не перебувайте без необхідності на вулиці та у громадських місцях, парках, лісах, біля водоймищ, без потреби не переміщуйтесь транспортом або пішки по території громади і області!

🚫Не зловживайте алкоголем!

✅ Пам’ятаймо, що наша безпека залежить перш за все від нас самих!