Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Шановні агровиробники Дергачівської громади! Інформуємо вас щодо можливості отримання безоплатних мінеральних добрив для весняної посівної у 2024 році

Новини
08.11.2023

Уряд США у межах ініціативи «AGRI - Україна» безоплатно надасть 7 тисячам українських агровиробників мінеральні добрива для весняної посівної. Через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть 14 тисяч тон добрив. Кожен учасник програми зможе отримати до 2 тон мінерального добрива (карбамід) на господарство.

❗️ За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України реєстрація на отримання допомоги здійснюватиметься в Державному аграрному реєстрі (ДАР) у розділі «Доступні програми» - USAID АГРО карбамід під ярі зернові та олійні культури в сезоні 2024 року.

🕐 Прийом заявок триватиме з 1 по 14 листопада 2023 року.

Отримати допомогу зможуть агровиробники, які:

🔹 мають в обробітку від 5 до 500 га у будь-якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій);
🔹 вирощують зернові або олійні культури;
🔹 зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, а також як сімейні фермерські господарства;
🔹 відповідають іншим умовам програми.

❗️ Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 20 гектарів землі (власна та орендована), отримають по одній тонні добрива, а ті, хто обробляють від 20 до 500 га - по дві тони. Пріоритетність в отриманні добрив матимуть господарства, власницями або заявниками яких є жінки (згідно з інформацією в системі ДАР).

Видача добрив запланована на листопад-грудень 2023 року.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше