Щодня десятки волонтерів допомагають Дергачівській міській раді розвантажувати і розвозити гуманітарні товари, а також евакуйовувати наших мешканців з найбільш небезпечних населених пунктів
Щодня десятки волонтерів допомагають Дергачівській міській раді розвантажувати і розвозити гуманітарні товари, а також евакуйовувати наших мешканців з найбільш небезпечних населених пунктів.
Один із них – це Євген Шарапов, житель Руської Лозової. Євген з перших днів війни допомагає своїм односельцям. Наприкінці квітня, під час чергової хвилі евакуації з Руської Лозової, Євген потрапив під артобстріл та отримав поранення, – але це його не спинило!
Майже щодня він знаходиться у зоні активних бойових дій, постійно вивозить поранених, координує евакуацію тих, хто забажав виїхати, а також доставляє людям їжу й ліки.
Ми безмежно вдячні Євгену та усім волонтерам, які, ризикуючи власним життям, рятують наших людей, які реальними справами допомагають встояти українському суспільству, поки ЗСУ боронять нашу державу на фронті!
Разом переможемо!
![](/storage/news/galleries/e71979cbe1004ceac82036bbb4495f95.jpg)
![](/storage/news/galleries/90293f5f7d3953a5cbd3772c6c43b0e9.jpg)
![](/storage/news/galleries/5933228f46dfa46540c274d8f5216df7.jpg)
![](/storage/news/galleries/7a62af49cc090f6a99bb1e3d632e2b92.jpg)
![](/storage/news/galleries/114fb174d8690437d96c4a93f128972d.jpg)
![](/storage/news/galleries/cc579c1e33f50b439d24ada0a3a86ea1.jpg)
![](/storage/news/galleries/7317b28dc3f98a46afa4b5e38e557f98.jpg)
![](/storage/news/galleries/c1daaa8122bf0aa7fe53d2fab53980ee.jpg)