Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Щиро вітаємо з Днем Незалежності України!

Привітання
24.08.2021
Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня Незалежності
України!
Це не просто день народження держави. Це свято пам’яті про
цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за
державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед
історією.
День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.
У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.
Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України, бо проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі.
Зичимо усім вам, дорогі земляки, у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління.
Нехай Господь береже всіх нас! Слава Україні!
Дергачівський міський голова
Вячеслав Задоренко
Депутат Харківської обласної ради
Євген Шатохін
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше