Робоча група з моніторингу дотримання карантинних обмежень здійснила ряд позапланових перевірок у закладах міста Дергачі
Новини
У Дергачах проводиться робота щодо перевірки дотримання карантинних обмежень, спричинених коронавірусною хворобою.
Так, протягом лютого, з метою організації належного контролю за додержанням протиепідемічних та обмежувальних заходів, робочою групою у складі представників міської ради, національної поліції та Держпродспоживслужби перевірено роботу суб’єктів підприємницької діяльності.
Під час перевірки виявили наступні порушення:
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
На порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення та проведено роз’яснювальні бесіди.
На жаль, сьогодні епідеміологічна ситуація в країні залишається несприятливою, тому Дергачівська міська рада закликає суб’єктів підприємницької діяльності дотримуватись карантинних правил обслуговування громадян.