Результати огляду-конкурсу клубних закладів Дергачівської міської ради «Естафета культури – 2021»

15.12.2021
За результатами огляду-конкурсу клубних закладів Дергачівської міської ради «Естафета культури – 2021» відзначено найкращих майстрів декоративно-прикладного мистецтва, аматорські театральні колективи та клубні заклади громади Почесними грамотами й Подяками міської ради, Дипломами Управління освіти, культури, молоді та спорту.

Привітала всіх присутніх зі святом начальник Управління освіти, культури, молоді та спорту Тетяна Дударєва.

Заступники міського голови Інга Токаренко та Вікторія Колдуненко вручили керівникам відзначених клубних закладів Сертифікат на отримання портативної акустичної системи.