Побудовано на платформі
Повернутися до новин

04.06.2022

📝 Шановні громадяни! Пропонуємо вам долучатися до заповнення форми фіксації пошкоджень, спричинених бойовими діями.

Нагадаємо, що на 26-й сесії Дергачівської міської ради VIII скликання утворено комісію з обстеження будівель та споруд, пошкоджених під час проведення бойових дій на території Дергачівської громади, спричинених збройною агресією російської федерації.

✅ Ми починаємо реалізовувати механізми діяльності комісії. Перший з них – спеціальна гугл-форма, де ви можете залишити необхідні дані, які ми опрацюємо і зв’яжемося з вами.

👉 Заповнюйте форму тут

2022 © Усі права захищено