Програма «U-LEAD з Європою» продовжує роботу щодо надання експертної підтримки територіальним громадам України з проєктної діяльності та допомоги у залученні коштів міжнародних і національних організацій для відновлення та розвитку територій у воєнний час
Програма «U-LEAD з Європою» продовжує роботу щодо надання експертної підтримки територіальним громадам України з проєктної діяльності та допомоги у залученні коштів міжнародних і національних організацій для відновлення та розвитку територій у воєнний час.
Представляємо вашій увазі оновлену збірку найактуальніших можливостей для громад. Такий перелік постійно оновлюється разом із оголошенням нових конкурсів та пропозицій.
Експерти «U-LEAD з Європою» відкриті до співпраці з громадами та готові надати допомогу в процесі складання та подачі проєктних заявок.
Замовити консультацію та отримати актуальний перелік грантових конкурсів можна за зверненням до Регіонального офісу Програми U-LEAD з Європою у Харківській області.
Контакти:
Оксана Черкас, керівниця Регіонального офісу Програми U-LEAD з Європою у Харківській області (oksana.cherkas@giz.de, тел. +380966980989).
Марина Гончаренко, радниця з питань муніципальних фінансів та управління Регіонального офісу Програми U-LEAD з Європою у Харківській області (maryna.goncharenko@giz.de, тел. +380679151177).
Дмитро Фокасієв, радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Регіонального офісу Програми U-LEAD з Європою у Харківській області (dmytro.fokasiiev@giz.de, тел. +380972729928).
Марина Ширяєва, молодший фахівець з адміністративних питань (maryna.shyriaieva@giz.de, тел. +380676183632).
Спеціалісти чекають на ваші запити!
![](/storage/news/galleries/80a0254efdd97d9ca461a29d15383467.jpg)
![](/storage/news/galleries/ffd05bc77a70ba7cf1a6c4cfa54486d4.jpg)
![](/storage/news/galleries/8351e3166b32292c82ecd1f48b6aef8c.jpg)
![](/storage/news/galleries/fbcb850404bcdba0d5e0f8b61a274af9.jpg)
![](/storage/news/galleries/d029334ddf5a2b0f3c7123a6e1471675.jpg)
![](/storage/news/galleries/e779821697d10afa26d25351d8f5d924.jpg)
![](/storage/news/galleries/c85103598e94e6026fffbe3f8fe5d0df.jpg)
![](/storage/news/galleries/9257fdbb398d9eb90427d8edc21a843f.jpg)
![](/storage/news/galleries/d7b72bd0ac96f432b74b65ef6b5ab2ea.jpg)