Продовжується прибирання міста, сіл та селищ
Новини
![](http://dermiskrada.dosvit.org.ua/storage/news/article/e4c5fed458107850a897d8373a77315b.jpg)
Завдяки злагодженій командній роботі міської ради, місцевих старост, фермерів, підприємців та працівників комунальної служби Дергачівської громади, в умовах обмеженості технічно-транспортних ресурсів, активно продовжується прибирання території міста, сіл та селищ: вулиць, доріг загального користування місцевого значення, зупинок громадського транспорту від снігу.