ПРО100. Сто днів війни у Дергачівській громаді

03.06.2022

Сьогодні минає 100 днів непереборного українського протистояння російській агресії, 100 днів з тих пір, коли прикордонна Дергачівська громада прийняла на себе удар окупантів на північному напрямку оборони Харківщини.

Майже кожного дня я публікую звіти про поточний стан у громаді, але недарма існує вираз про те, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Це відео ми створили спеціально для вас. Воно про нашу щоденну роботу і про команду незламних людей, на яких тримається Дергачівщина.

Далі буде більше. Далі буде перемога!

Окремо дякую Денису Токаренку та Вадиму Морозову за створення цього матеріалу 👍

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко