Привітання очільників громади з професійним святом - Днем бухгалтера

16.07.2021
Шановні бухгалтери!
Прийміть щирі і теплі вітання з вашим професійним святом — Днем бухгалтера!
Відзначення Дня бухгалтера підкреслює надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві та в нашій громаді!
Бажаємо міцного здоров’я, добробуту та злагоди, оптимізму й упевненості у своїх силах, щоб ваша праця не здавалася одноманітною, щоб ви з легкістю впоралися з поставленими завданнями й досягли найвищих результатів.
Нехай мудрими будуть ваші дії, праця приносить тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!
Хай у вашому домі завжди панує мир, спокій і затишок!
Дергачівський міський голова
Вячеслав Задоренко