Привітання начальника Дергачівської МВА Вячеслава Задоренка з Днем Національної поліції України!

04.07.2023

Національна поліція виконує важливу місію у забезпеченні порядку, боротьбі зі злочинністю, захисті прав і свобод громадян. Зусилля поліцейських спрямовані на убезпечення кожного українця, саме завдяки вам ми можемо відчувати себе вільними та захищеними від свавілля.

Ви підтримуєте спокій та безпеку на Дергачівщині, розкриваєте злочини та за можливості попереджуєте їх скоєння. Від імені усіх дергачівців дякую вам за сумлінну службу!

Нехай у ваших родинах завжди панує затишок та добробут, а повага та підвищення престижу професії поліцейського стануть для вас гідним результатом роботи!

Безпеки вам та миру! Зі святом!

Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко