Привітання начальника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка з Новим 2023 роком
2022 рік назавжди увійде в історію України як час пробудження сучасної української нації, як рік єднання і символ нашої незламності. Саме тому ми зустрічаємо 2023 рік з особливою надією на краще майбутнє.
Я вірю, що прийдешній рік принесе українському народу перемогу, поверне до наших домівок мир, що з фронту повернуться наші захисники і всі, кого ми чекаємо вдома кожного дня. Бажаю всім міцного здоров’я, сили духу, радості, щастя, добра і родинного затишку!
Усі негаразди здолаємо разом!
Зі святом! З Новим 2023 роком!
Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко