Привітання начальника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка з Міжнародним жіночим днем
Дорогі українки, від щирого серця вітаю вас із Міжнародним жіночим днем! 👩🏻💼🌷
Ви можете досягти успіху у всьому – в політиці, у бізнесі, в науці, культурі та у військовій справі, захищаючи нашу Батьківщину зі зброєю в руках. Ви – наш надійний тил у спільній боротьбі проти ворога. Ви можете підкорювати такі вершини, які не під силу чоловікам. Ви змінюєте світ навколо нас на краще, і ми, чоловіки, повинні пам'ятати про це.
Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, любові, мирного неба та перемоги! Бажаю, щоб у душі завжди була весна! Нехай кожен ваш день наповниться радістю і здійсняться найзаповітніші мрії!
Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко