Привітання міського голови Вячеслава Задоренка з Днем знань!
🧑🏫 Любі діти, шановні батьки та вчителі! Щиро вітаю вас з Днем знань!
1 вересня школярі Дергачівської громади традиційно розпочинають новий навчальний рік. На жаль, цього року війна внесла значні корективи у це свято та у навчальний процес загалом. Однак, це не є перепоною для жаги до саморозвитку і пізнання світу, притаманної нашим дітям.
Поки наші захисники боронять українську землю, для успішного розвитку держави необхідно приділяти величезну увагу навчанню та вихованню майбутнього покоління, тому українська влада прийняла зважене і єдине раціональне рішення – розпочати навчальний процес дистанційно.
Не дивлячись ні на що, я від усього серця бажаю школярам осягнути багато цікавого у світі нових знань! Нехай кожен урок дарує відкриття, навчальний рік буде успішним, а педагоги допомагають опановувати секрети наук!
Бажаю старання, терпіння, удачі, усмішок та радості усім, хто має відношення до навчально-виховного процесу!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко