Привітання міського голови Вячеслава Задоренка з Днем підприємця України

04.09.2022

Вітаю підприємців Дергачівщини з професійним святом!

4 вересня ми відзначаємо День підприємця України. Дергачівщина завжди славилася підприємницькою та промисловою діяльністю; наші підприємці та промисловці були основними наповнювачами бюджету громади.

На жаль, сьогодні російська держава-агресор зупинили розвиток нашого підприємництва, знищивши більшість промислових об'єктів Дергачівщини. Але я не маю жодних сумнівів у тому, що після перемоги України і знищення окупантів ми вдихнемо нове життя у цю сферу, спільними зусиллями відбудуємо промислово-підприємницький кластер, який стане запорукою успішного економічного розвитку нашої громади!

Бажаю нашим підприємствам витримки, життєвої сили та безумовної віри у Збройні сили України!

Разом переможемо!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко