Привітання міського голови Вячеслава Задоренка з днем міста Дергачі, а також днями селищ і сіл громади
Шановні мешканці Дергачівщини! У ці тижні ми традиційно святкуємо дні нашого міста, селищ та сіл громади.
Сьогодні на нашій території тривають бойові дії. Та зараз я не хочу описувати негатив війни, бо й так постійно інформую вас про поточний стан справ у своїх звітах.
У святкові дні хочеться згадати про приємні речі, які зберігаються у наших спогадах. Ці фотографії з урочистих заходів на честь міста Дергачі, наших селищ і сіл зроблені рік тому. Вони віддзеркалюють щире щастя та безтурботність, доброту й любов одне до одного, до рідної Дергачівщини та неньки-України.
Любі друзі! Дергачівці, безруківці, слатинчани, прудянці, козачани, проходівці, токарівці та русько-лозівчани! Від щирого серця я вітаю вас зі святами ваших населених пунктів! Бажаю непереборної витримки, життєвих сил, людяності, міцного здоров’я вам і вашим сім’ям!
Вірю в те, що після нашої спільної перемоги будемо разом відбудовувати рідний край і зробимо його квітучим та успішним!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/1b1ac9503022b28ad452162839168d76.jpg)
![](/storage/news/galleries/6bf29e26e8e053e2ced7cb2c95b39046.jpg)
![](/storage/news/galleries/56bfb378f7c368b560985b76ca792228.jpg)
![](/storage/news/galleries/1c5f6a29afb8cb0b52a920885da19177.jpg)
![](/storage/news/galleries/eecb80e67db517e42a5a0edb7307eab0.jpg)
![](/storage/news/galleries/a72ad00022e13c01ff36284786496a0d.jpg)
![](/storage/news/galleries/6790b749c74d9ecea48c0e19b1c72090.jpg)
![](/storage/news/galleries/695ef9aedb46c3ec664d87620939e85e.jpg)
![](/storage/news/galleries/0e29e306473af366e2f1ae19c2a6a4ff.jpg)