Привітання міського голови Вячеслава Задоренка з Днем Конституції України
Шановні громадяни! Щиро вітаю вас з Днем Конституції України!
28 червня 1996 року депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію України. Завдяки цьому наша молода держава отримала Основний закон, який гарантував громадянам права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією, остаточно закріпив її незалежність і соборність.
Щиро бажаю, щоб дух національної свідомості прийшов до серця кожного громадянина, а правові засади, закріплені у Конституції, стали основою руху України до Європейського Союзу та запорукою нашої перемоги над російським агресором!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко