Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання медичних працівників з професійним святом

Новини
20.06.2021
Шановні працівники медичної сфери!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!
Ваше професійне свято – це наша можливість ще раз сказати вам слова подяки за той нелегкий повсякденний труд, якому ви присвятили своє життя!
Ви супроводжуєте кожного з нас від самого народження, піклуєтесь про наше здоров’я впродовж усього життя, а комусь даруєте останню надію. Ваша професія сповнена благородної місії – служити в ім’я здоров’я та світлого майбутнього.
У скрутний для світу період коронавірусної пандемії саме ви взяли на себе найвідповідальніше завдання – врятувати людство та не залишити жодного напризволяще. Ціною власного життя ви ладні йти у перших рядах для боротьби з невидимим ворогом – COVID-19.
Особливу вдячність хочеться висловити тим, хто і в цей святковий день буде перебувати в лікарнях, пологових будинках, в бригадах «швидкої допомоги».
Земний уклін вам! Нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком для вас, а стане лише приємною місією!
Бажаємо кожному міцного здоров’я, наснаги і сил, достатку та доброго настрою!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
депутат Харківської обласної ради Євген Шатохін
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше