Привітання керівництва громади зі святом Святої Трійці

20.06.2021
Шановна громадо! Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з найвеличніших християнських свят – Святої Трійці!
Нехай це свято надихає на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя та впевненість у майбутньому.
Бажаємо вам благополуччя, радості та Божого захисту, здоров’я, духовних та тілесних сил для здійснення усіх світлих побажань і задумів, злагоди у родинах, у суспільстві й миру на українській землі.
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
депутат Харківської обласної ради Євген Шатохін