Привітання керівників громади до Дня журналіста

06.06.2021
Шановні журналісти!
Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем журналіста України!
Робота представників мас-медіа у сучасному житті, у формуванні громадської думки – дуже важлива!
Засвідчуємо Вам свою повагу та дякуємо за принциповість, об’єктивність, активність і творчий неспокій.
Висловлюємо слова щирої вдячності за наполегливу та результативну роботу, за ваш ентузіазм.
Зичимо кожному йти дорогою вдосконалення своєї професійної майстерності.
Впевнені, що ваша фаховість, вміння, наполегливість та наснага й надалі спрямовуватимуться на об’єктивне висвітлення різностороннього життя нашої громади.
Добра та здоров’я вам, гарного настрою та позитивних новин, натхнення та терпіння, віри та надії, любові до рідних та до професії.
Будьте щасливими, працюючи на благо Дергачівської громади й України!
Сміливих проєктів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики!
Зі святом, з Днем журналіста!
міський голова Вячеслав Задоренко
депутат обласної ради Євген Шатохін