Привітання Дергачівського міського голови Вячеслава Задоренка з Днем вчителя!
Шановні вчителі Дергачівщини! Щиро вітаю вас з професійним святом!
Навчання дітей – це благородна та шанована справа, яка потребує любові, терпіння та неабиякої емоційної витримки. Щороку ви з честю доводите свою компетентність у професії, яка є покликанням душі та серця.
І навіть сьогодні, не дивлячись на усі виклики та примхи долі, ви продовжуєте відповідально виконувати свої обов’язки заради світлого майбутнього молодого покоління Української держави.
Пишаюсь вами, любі вчителі!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко